Storefront 2.2.7 - en to ar translation catalogue (58 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ar: نأسف! هذه الصفحة لا يمكن العثور عليها.

en: Nothing was found at this location. Try searching, or check out the links below.
ar: لم يتم العثور على أي شيئ في هذا المكان، حاول البحث أو تحقق من الروابط بالأسفل.

en: Search
ar: ابحث

en: Promoted Products
ar: منتجات مستحسنة

en: Product Categories
ar: أقسام المنتجات

en: Popular Products
ar: منتجات معروفة

en: Post Comments
ar: ضع تعليقًا

en: &larr; Older Comments
ar: التعليقات الأقدم &larr;

en: Newer Comments &rarr;
ar: التعليقات الأحدث  &rarr;

en: Comments are closed.
ar: التعليقات غير مسموحة

en: Nothing Found
ar: لم يتم العثور على نتائج

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ar: مستعد لنشر أول تدوينة؟ ابدأ من <a href="%1$s">هنا</a>.

en: Support
ar: الدعم

en: Documentation
ar: الدليل

en: Development blog
ar: مدونة التطوير

en: Product Sharing
ar: مشاركة المنتج

en: Install now
ar: ثبّت الآن

en: Learn more
ar: أعرف المزيد

en: Primary Menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary Menu
ar: القائمة الثانوية

en: Background
ar: الخلفية

en: Text color
ar: لون الخط

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Link color
ar: لون الرابط

en: Layout
ar: المظهر

en: General Layout
ar: المظهر العام

en: More
ar: المزيد

en: Looking for more options?
ar: تبحث عن المزيد من الخيارات؟

en: Add example products
ar: اضف أمثلة لمنتجات

en: Next
ar: التالي

en: Done
ar: تم

en: Welcome
ar: مرحباً

en: About
ar: نبذة

en: Contact
ar: تواصل معنا

en: A short category description
ar: وصف قصير لقسم

en: Edit
ar: تعديل

en: Menu
ar: القائمة

en: Edit this section
ar: تعديل هذا القطاع

en: Pages:
ar: الصفحات:

en: Written by
ar: كُتب بواسطة

en: Posted in
ar: نُشر في

en: Comments
ar: التعليقات

en: Leave a comment
ar: اترك تعليقًا

en: Shop by Category
ar: تسوق عن طريق الأقسام

en: New In
ar: منتجات جديدة

en: Recent Products
ar: منتجات حديثة

en: We Recommend
ar: نستحسن

en: Featured Products
ar: منتجات مميزة

en: On Sale
ar: عروض

en: On Sale Products
ar: منتجات تحت الخصومات

en: Best Sellers
ar: الأكثر مبيعاً

en: Best Selling Products
ar: المنتجات الأكثر مبيعاً

en: View your shopping cart
ar: عايّن سلّة الشراء

en: On Sale Now
ar: عروض حالية

en: New In Store
ar: منتج جديد في المتجر

en: My Account
ar: حسابي

note: Template Name of the plugin/theme
en: Homepage
ar: الصفحة الرئيسية

[ctx: post date]
en: Posted on %s
ar: نُشر بتاريخ %s
